Nasze Akcje

Nasza działalność opiera się w pierwotnym założeniu przede wszystkim na informacyjnej. Staramy się przyciągnąć jak największą liczbę osób, i dzięki naszym stronom oraz zawartym publikacjom informować, o absurdach gospodarki łowieckiej, a także wykroczeniach popełnianych przez myśliwych. W tym dziale, mogli byśmy więc zamieścić po prostu wszystkie linki do publikowanych przez nas artykułów, jako główny owoc tej działalności.

Jednak bywa, że bierzemy udział w wydarzeniach myśliwskich takich jak targi, pokazy czy polowania, i dokumentujemy co tam się dzieje. Do tego dochodzą także zdjęcia z wypraw naszych administratorów, podczas których każdy na bieżąco monitoruje lasy i obwody łowieckie w obszarze swojego zamieszkania.  I te właśnie wieści oraz zdjęcia z terenu, będą zamieszczane w artykułach tego działu.

===================================
===================================

Wizyta na targach łowieckich w Poznaniu ”Knieje”. Opis,zdjęcia oraz video z hapenningu przygotowanego przez grupę Poznaniacy Przeciw Myśliwym.
 

Przeciwko polowaniu wigilijnemu – Nie dla masakry zwierząt w Puszczy zielonka. Pod tym linkiem relacja z wyprawy w teren,która okazała się być kontynuacją naszego wydarzenia. Akcja zakończyła się sukcesem,udało się opóznić polowanie o co najmniej 6 godzin.

Reportaż z TVN 24:

http://www.tvn24.pl/poznan,43/polowanie-w-puszczy-zielonce-przerwane-przez-obroncow-zwierzat,604603.html

Wydareznie na33sze

__________________________________________
__________________________________________

Co słychać w lasach? Poczynania myśliwych na terenach i obszarach Natura 2000. Nie są one wprawdzie wyłączone z użytkowania łowieckiego, jednak z uwagi na częste występowanie rzadkich gatunków ptaków i innych zwierząt, można by oczekiwać od myśliwych większej wrażliwości podczas ”pracy w łowisku…”

Wielozadaniowe nęciska, butelki po alkoholu pod ambonami..Do obejrzenia na zdjęciach.

Etyka i praca w łowisku. Kolejne nęciska oraz, tradycyjnie już buteleczki.

Rabunkowe wycinki drzew w Parkach krajobrazowych na obszarach Natura 2000, oznaczonych jako Ostoje Zwierząt, z zakazem wstępu.

Myśliwi strzelają do zwierząt nawet przy wodopojach! [ZDJĘCIA]

_____________________________________________
_____________________________________________

Bronimy łosi!

łosieeee

Razem z Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze i innymi organizacjami apelujemy do Polaków o podpisanie petycji w obronie króla biebrzańskich lasów. Pomóż i Ty! Podpisz apel. Poniżej lista argumentów, dlaczego nie chcemy aby strzelano do łosi:

Ratujmy łosie przed maskarą – zwierzęta w potrzebie!

_____________________________________________
_____________________________________________

Naklejki, przyczepki.

Można też zamanifestować swoje poglądy odnośnie łowiectwa w przestrzeni publicznej. Dlatego zachęcamy do wykonania lub zamówienia sobie we własnym zakresie wpinek i nalepek z naszym starym logo, lub poniższym wzorem graficznym. Wystarczy skopiować grafikę, i wybrać dowolną firmę na rynku, która zajmuje się wykonywaniem takich gadżetów. Mnóstwo ofert na allegro. Zatem, ruszamy w świat!

17125161_1824838634433362_355952984_n

 

12190214_1063768776997321_2069333326_o

12181834_1063768683663997_1677304942_n

 

 

 

Reklamy

7 uwag do wpisu “Nasze Akcje

    1. Niestety ludzie rodzą się w różny sposób wynaturzeni. Jeden jest pedofilem, drugi seryjnym mordercą, a inny zostaje myśliwym. Niestety w tym znaczeniu człowiek nie brzmi dumnie. Jakby pedofili, czy seryjnych można było oficjalnie zrzeszyć w np. PZP – okazałoby się, ze jest tego cała masa. Niestety – seryjny morderca musi się ukrywać, a myśliwy to „kulturalny i zrzeszony człowiek”. Mam nadzieję, że z czasem takie spojrzenie na wynaturzenia przejdzie do lamusa. Podobnie jak przynależność do SS – niegdyś elitarna – dziś postrzegana jest prawdziwie.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s